PISTOLE CZ SHADOW 2 URBAN GREY Zobrazit větší

PISTOLE CZ SHADOW 2 URBAN GREY

Nový produkt

Z Shadow 2 představuje další generaci dnes již legendárního modelu CZ 75 SP-01 Shadow.

Více informací

na objednávku

32 990 Kč S DPH

pouze osobní odběr

Více informací

CZ Shadow 2 představuje další generaci dnes již legendárního modelu CZ 75 SP-01 Shadow. Zbraň byla vyvíjena ve spolupráci s elitními IPSC střelci týmu České zbrojovky tak, aby výrazně přispěla k rychlosti a přesnosti střelby v průběhu závodu. S využitím nejmodernějšího výrobního zařízení se tak zrodila pistole, která dále posouvá hranice sportovní střelby IPSC.

Rychlost

Modernizace všech hlavních částí zbraně: závěru a rámu, ve spojitosti s prodloužením hlavně umožňuje rychleji a dynamičtěji opakovat jednotlivé výstřely. Tvar rámu pomáhá k pohodlnějšímu, vyššímu úchopu směrem k ose hlavně a nový checkering zajišťuje naprosto spolehlivý kontakt se zbraní za všech okolností. Nárůst váhy na přední části rámu a závěru vede ke kompenzaci a mírnému průběhu zpětného rázu. Inovovaný spoušťový mechanismus má hladší chod, nižší odpor a zkrácený reset spouště. Zádržka zásobníku je lépe dostupná a stavitelná ve třech polohách, přebíjení je tak jistější a rychlejší i při pohybu střelce.

Přesnost

Prodloužená hlaveň na 125 mm, delší záměrná a nová výškově stavitelná mířidla zvyšují přesnost zbraně jako celku. Vysoce precizní a plně automatizovaná technologie výroby ostatních hlavních dílů na robotických obráběcích centrech bez podílu ruční práce přispívá ke kvalitě zpracování. Povrchová úprava Arcor inspirována služebními modely zaručuje vysokou odolnost proti korozi, povětrnostním vlivům a mechanickému poškození.

Customizace

Každý střelec je jedinečný. K dispozici je proto široká škála sportovního i custom příslušenství, stejně jako internetový konfigurtátor umožňující kombinovat jednotlivé prvky a sestavit CZ Shadow 2 dle svých vlastních preferencí a představ. V průběhu testování byly vystříleny stovky tisíc ran v reálných podmínkách závodu. Za stejných podmínek bylo na jednotlivých IPSC situacích střelci CZ Shooting Teamu dosaženo zrychlení v řádech sekund ve srovnání s prvním modelem Shadow. Na počátku tak stály podněty a nápady nejlepších IPSC střelců planety. Na konci více než dvouletého procesu výzkumu a vývoje je nová, jedinečná zbraň a právoplatný nástupce původního modelu. CZ Shadow 2 je připravena závodit.

Váha1,33 Kg
Ráže9x19
RámOcel
StřenkyHliníkové
Funkce spoušťového mechanismuJednočinná/dvojčinná
Bezpečnostní prvkyManuální pojistka, Výstražník
MířidlaNastavitelné
Vypouštění kohoutuNe
Kapacita zásobníku18 (19)
Celkové rozměry (v/š/d)157/34/217 mm
Délka hlavně119 mmRecenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

PISTOLE CZ SHADOW 2 URBAN GREY

PISTOLE CZ SHADOW 2 URBAN GREY

Z Shadow 2 představuje další generaci dnes již legendárního modelu CZ 75 SP-01 Shadow.

5 dalších produktů ve stejné kategorii: