CZ 455 AMERICAN .22LR Zobrazit větší

CZ 455 AMERICAN .22LR

Nový produkt

CZ 455 American je malorážka vysoké kvality konstruovaná pro americký trh. Model American je věrný liniím dlouhé zbraně klasického amerického sportovního stylu.

Více informací

na objednávku

11 880 Kč S DPH

pouze osobní odběr

Více informací

CZ 455 American je malorážka vysoké kvality konstruovaná pro americký trh. Model American je věrný liniím dlouhé zbraně klasického amerického sportovního stylu. Vyrábí se bez mířidel s 11 mm (3/8”) širokou rybinou na pouzdře závěru, sloužící pro připevnění standardních malorážkových montáží pro upevnění puškohledu. CZ 455 American je dodávána s 5ranným plastovým zásobníkem, s možností dokoupení 10-ranného. Pojistka je umístěna v zadní části závěru a blokuje přímo úderník.


CZ 455

V nové generaci malorážek CZ se podařilo skloubit dlouholeté zkušenosti z vývoje a výroby těchto zbraní s tradičně vysokou kvalitou, životností, přesností a moderními trendy. Nové modely CZ 455 vychází z klasické konstrukce a přináší spoustu vylepšení, která se dotýkají většiny hlavních částí zbraně. Především jsme vyslyšeli četné žádosti o zavedení systému umožňujícího výměnu hlavní. Využití nových poznatků při výrobě ústí hlavně, které jsme získali při vývoji a výrobě zbraní určených pro lov na dlouhé vzdálenosti, nám umožnilo zkrátit hlaveň, při zachování tradičně vysoké přesnosti. Také pažba doznala drobných změn, zavedených s cílem ještě většího komfortu při střelbě, kterého jsme mimo jiné dosáhli optimalizací ergonomie úchopu v oblasti pistolové rukojeti. Nově řešenému spojení systému s pažbou dominují již pouze dva šrouby s vylepšeným rozhraním zabezpečujícím jednodušší utažení i dokonalejší vzhled. Nová jsou i mířidla. Hledí umožňuje výškovou i stranovou korekci a nový tvar základny mušky usnadňuje přesné zacílení. Naopak zachováno zůstalo použití za studena kovaných hlavní a lůžko z jednoho kusu kvalitní oceli. Tradičně vysoká kvalita a péče věnovaná detailům je promítnuta do každého kusu nové zbraně a bude favorizovat své uživatele v oblasti sportovní střelby i při lovu. 

Ráže (stoupání drážek).22 LR (16")
Kapacita zásobníku5
Pažbaořechová
Funkce spoušťového mechanismuseřiditelná spoušť
Mířidlabez mířidel
Celková délka980 mm
Délka hlavně525 mm
Výška zbraně168 mm
Šířka zbraně66 mm
Hmotnost2,8 kg
Hlaveňkovaná
Povrchová úpravalakování

HobbyTerčPotkan

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

CZ 455 AMERICAN .22LR

CZ 455 AMERICAN .22LR

CZ 455 American je malorážka vysoké kvality konstruovaná pro americký trh. Model American je věrný liniím dlouhé zbraně klasického amerického sportovního stylu.

12 dalších produktů ve stejné kategorii: